אודות רייסדור

בונים לכם עתיד

חברת 'רייסדור', בבעלותו של יזם הנדל"ן יקי רייסנר, הינה חברת ייזום מובילה, דינאמית ומצליחה, בעלת ניסיון והתמחות בהקמת שכונות מגורים ומרכזי מסחר.

במרוצת השנים צברה החברה מוניטין רב וקנתה את שמה בענף הנדל"ן ובקרב רוכשי הדירות והנכסים, בזכות העוצמה, החדשנות, האמינות והעובדה כי כל פרויקט של החברה הופך לסיפור הצלחה. בשנים האחרונות הקימה החברה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים – שכונות מגורים הכוללות פיתוח סביבת מגורים יוקרתית ומפנקת ומרכזי מסחר ומשרדים, ביניהם ניתן למנות את שכונת 'מרום שיר' בגבול בני ברק – רמת גן, מרכז רייסדור באלעד, מרכז מסחרי רייסדור בבני ברק, song towers בגבעת שמואל, שיר בחריש ועוד.

המקצועיות הבלתי מתפשרת, השאפתנות, ההקפדה על איכות בסטנדרטים גבוהים, עד לפרטים הקטנים, כמו גם העמידה האדוקה בלוח הזמנים, היחס האישי והשירות הפרטני, הפכו את החברה למודל לחיקוי בענף ייזום הנדל"ן בישראל.

יקי רייסנר

מנכ"ל

בבעלות החברה עומד יזם הנדל"ן יקי רייסנר, אשר הקים את אחת מחברות הנדל"ן המצליחות בישראל.
את ניסיונו ומומחיותו בתחום צבר כבר מגיל צעיר. הוא החל את עבודתו כחלק מצוות העובדים בחברות בניה, ומהר מאוד אייש את כסאות ההנהלה הבכירים. בשנת 2005, הקים את חברת 'רייסדור', המנהלת כאמור מיזמי נדל"ן בהיקף של מאות מיליוני שקלים. מומחיותו בזיהוי הזדמנויות נדל"ן, רכישת עתודות קרקע ייחודיות והחדשנות בכל פרט, הפכו אותו לאחד מהיזמים המשפיעים בישראל.

צור קשר

רייסדור

3888*
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112 מגדל בסר 4
office@reisdor.co.il

Site by ELEVATE

©כל הזכויות שמורות לרייסדור 2017

Loading...
תפריט נגישות